Z mého talíře 9

Celý týden si slibuju, že napíšu nějaký článek, ale nakonec je pondělí a nestihla jsem sepsat nic :) Přináším další várku inspirace z mých talířů a misek. Víkend se mi trošinku zvrhnul, ale dnes již opět zdravá strava a radost z energie z  ní :) 
Jak tak koukám, tak tento týden byl ve znamení těstovin a to je paradoxně v poslední době moc nevyhledávám protože mi jich do maker vyjde mini porce. Začala jsem skvělým obědem kde jinde než v Babetti restaurant, tentokrát ale v centru na Nádražní. Opět jsem si skvěle pochutnala. Tomatová polévka a k ní Gnochci s gorgonzolou.


Abych to zase trochu odlehčila, tak zeleninová večeře s brynzou a sušenou šunkou, lahůdka, na kterou brzy znovu dojde :) 

Pro změnu těstoviny, ač tam skoro nejsou vidět. Tentokrát čerstvé těstovinky s cibulkou, hráškem a sušenou šunkou.

Ve středu na mě ráno přišel obrovský hlad (no asi po úterním večerním fitku respektive zatím jenom cardiu na páse). A tak jsem se rozhodla udělat si waffle z ovesné mouky s kefírem. Nakonec toho byla tak obrovská porce, že jsem ařž do odpoledne skoro nic nejedla jak jsem měla plné břicho :D


V pátek jsem byla pozvána na obědo večeři do Stračena Pub. Jako předkrm rilettes z hovězího masa s domácím chlebem.

Pak jsem si po dlouhé době někde dala burger a opět si potvrdila, že už jsem se jich nějak přejedla a snědla ho sotva polovinu. Nicméně maso výborné jako vždy, jen hranolky byly docela mastné, takže jsem je vynechala :) A na závěr jsem se nechala zlákat palačinkama s domácím tvarohem z farmy. Zvažuju, že příště si místo jídla dám rovnou tenhle dezert. Byl opravdu výborný :) 


V sobotu pro změnu těstoviny, tentokrát co dům dal a no trochu jsem to překombinovala. S cibulkou, hráškem trošinkou celeru v naději, že to udělám omáčku (neudělalo a rušilo to tam) a k tomu losos, kterému končila trvanlivost. No upřímně jsem se odpoledne dojídala něčím dobrým, abych si uspokojila chutě :D 

No a abych nedlabala jenom pralinky, tak jsem udělala cheesecake, který byl i další den k snídani. Tentokrát ze sušenek a ječných vloček s tvarohem a kokosovým mlékem. Dobrota jako vždy.

Na závěr už skoro tradiční nedělní oběd v podobě čočky s vajíčkem, Po dopoledním tréningu přijde vhod a tak z toho udělám asi trochu tradici :)

Doufám, že zde najdete nějakou inspiraci a přeji Vám další krásný týden.
Komentáře