Z mého talíře 11

Po víc jak 14 dnech jsem tady opět s dávkou fotek z našeho jídelníčku. Fotek se nasbíralo docela dost a tak dávám jen ty zajímavější.

Jedna z mých oblíbených rychlých večeří v poslední době. Vejce, tuňák, salát a cottage, prostě lahůdka :) Celozrnné těstoviny alá carbonara s parmazánem a pórkem.

Opět jsme skončili v naší oblíbené Babetti restaurant a pro změnu jsem neměla chuť na těstoviny a tak jsem vyzkoušela tuhle pizzu v britském stylu. V podstatě dobrý, ale pizzu si dám zase až za nějaké ty roky :D

Obložené česnekové toasty s vejcem a šunkou. 

Když se na tréning nejde a jde se hřešit. Výborná bílá horká čokoláda oreo v Ollies :) 

Nedělní snídaně. Lívance s orestovaným jablíčkem a banánem.

Vzpomínka na dětství s podobě knedlíků s vajíčkem. Aneb do obchodu by člověk neměl jít hladový po tréningu :D

Když se nestíhá, poslouží k obědu krabička z mražáku. Rizotko se zeleninou, hříbky a trochou kuřecího masa.Nedělní obídek u rodičů konečně podle mého gusta :) Kuřecí stehno s dýňovou omáčkou a rýží. 

Žampiony na mě koukaly z ledničky už dlouho a tak mě napadlo je udělat zase trochu jinak. Rádoby smažené žampiony s kukuřičné strouhance s bramborem a salátkem. 

Vajíčková omeleta se zbytkem brambor od oběda a se zeleninou.


Valentýnské bagetky s pomazánkou sýrem, vajíčkem a šunkou :) Aneb když místo klidné večeře jdete večer na návštěvu u sousedů a tušíte, že to bude divoké (ano bylo, velmi).

Extra rychlá snídaně, kdy hlad byl rychlejší :) Bagetka s výbornou Toppo francouzskou pomazánkou a sýrem.

Jelikož jsem se tento týden pustila s holkama do hubnoucí výzvy a tudíž se jídlo bude muset zase více plánovat, tak snad fotek bude přibývat :) 


Komentáře