Z mého talíře 12

Další várka dlabanců, občas není čas si nic moc nachystat a tak to lepím jak to jde, ale i tak si každé jídlo užívám  :) 

Rychlá večeře, co zahřeje ? No jistě polívka. Tady česnečka s mrkví a tvarůžkou, do večera padnul celý hrnec a to jsem byla sama doma :) 


Další z verzí mého oblíbeného salátu s tuňákem a ehm no pokusem o zastřené vejce příště ho radši uvařím a nebudu frajeřit
Po delší době konečně zase došlo na kaši, tentokrát jáhlová, kterou mám v poslední době v oblibě s granátovým jablkem a ananasem

Když se otevře kilová plechovka tuňáka, tak ho člověk dává kam může. Tady skvělé celozrnné tortily (ano byly v akci v Lídlu) s jogurtovým salátem.

Výjimečně byl zase čas mít k snídani víc než jen jogurtík a tak tedy jáhlové lívance s tvarohem, banánem a ananasem. Ano není to moc fotogenické, ale než jsem dodělala všechny lívance, už jsem měla fakticky hlad.

Kde chodímena tomatovou polívečku píšu pořád a konečně došlo na to že jsem si ji udělala doma. Recept najdete ZDE. 

Těstoviny se špenátem, tuňákem (ano opět) a polníčkem.

Příští týden mě čeká služební cesta a tak je mi jasné, že jídlo bude divoké, o to budu možná zajímavější fotečky.  Přeju Vám krásný nový týden. 
Komentáře