Z mého talíře 22

Už je to zase více než týden, kdy v telefonu sbítrám fotky našich talířů a talířků a všech dobrot, na kterých si pochutnávám. A tak je tady jejich další nálož.

Když jsem sama doma a mám čas a chuť vařit, tak si vymýšlím cizokrajnější jídla než kuře a to třeba krevety. Tentokrát jsem si je udělala jako vzpomínku na Thajsko, takže s rýžovými nudlemi, zeleninou a pálivou omáčkou. 

Prostě miluju léto, stačí zajít od obchodu a najít jaké ovoce je zrovna nejlákavější. 

Kuřecí maso na všechny způsoby, prostě orestovat a jíst. A k tomu salátek s cottage sýrem. A ano pořád nesmím jíst papriku, myslím, že si to budu chvíli zase pamatovat :) 

Vepřová panenka s houbovou omáčkou a restovanými brambory v mém oblíbeném Golfparku Lhotka.

Ano, jako vždy se mi tady nakonec jedem objevil. Kdysi oblíbený v Oki Caffé, ale tentorkát to bylo opravdu zklamání. nevím, jestli byl jiný tím, že byl jako menu, ale opravdu už si ho nedám. 

Pro tréningu jsem se nechala zlákat na oběd do Ollies, kde jsem si dala candáta s cuketovou placičkou a cuketovým salátkem. Moc velká dobrota :) 


A naposledy opět z Golfparku Lhotka kachní vývar se zeleninovými knedlíčky. Miluju polévky, i když mi tuto oblibu na spostu let zablokovaly školní jídelny :)

Konečně začíná ten jídelníček vypadat hezky letně a barevně. Hned se mi lépe nakupuje a vymýšlí, co jíst.

Komentáře