Z mého talíře 27

Předem se omlouvám, tento příspěvek bude mnohem méně obsáhlejší než jindy. 
Několik dní jsem strávila s termálech, V pobytu byla polopenze a upřímně no ne vždy se mi chtělo jídlo fotit mezi tolika lidmi. A taky ne vždy ten mix, co jsem chtěla ochutnat, vypadal hezky :) Ale něco málo jsem vyfotila, i když některé fotky jsou spíše pro odstrašení :D víkend už jsem byla doma a strývila ho doma doděláváním pracovních restů a přípravou na nový týden.

Ne, tohle není moje celá snídaně, jenom závěrečný čajík, který jsem si po ránu užívala na terase. Ještě červaná z ranního cardia, ale už nadlábnutá a spokojená :) 

V hotelu byla vždy odpoledne půlhodinka na coffee and cake, takže jsem musela jít podívat a ochutnat. Nakonec jsem stejně skončila u klasické bublaniny s třešněmi :) 

Ano, tohle už je můj snídaňový talířek. Každé ráno jsem chodila na chvíli běhat na pás do místního fitka a pak jsem měla ten správný hlad k snídani. Vajíčka, trochu šunky, trochu sýra. Mini párky jsem spíš jeno ochutnala, a ne ani ty v zahraničí mi nechutnají :D 

Vypadá to dost nechutně, ale nakonec to bylo docela dobré. Nejlepší restauraci jsme nakonec našli kousínek od hotelu. Zkuste si vybírat z menu, když mu nerozumíte. Tohle měl být filet ze pstruha s koprovým dipem a brambory z trouby. Bylo to spíš jako koprová omáčka a brambory byly spíš smažené, ale co se dá dělat :D Příště budu chytřejší . 

Tohle už je konečně papkání doma, na nákupu jsem koupila pstruha a upekla ho hned druhý den na obídek. Po ranním tréningu byl na oběd i ten správný hlad. K tomu super zeleninový salát a plné bříško zajištěno. 

Jelikož jsem se rozhodla nahodit trošku letní hubnoucí režim a konečně se ho povedlo i dodržet, tak k večeři byl salát s melounem, feta sýrem, česnekovým olivovým olejem a kupou zeleniny. Mňam, určitě na něj dojde brzy znovu.

Moc fotek jsem za tento týden nenasbírala, ale myslím, že naopak ten další budu mít problém vůbec něco vybrat, když už zase budu vařit doma :) Snad jste si přes svátky odpočinuli a máte nové síly na další pracovní týden. 

Komentáře