Z mého talíře 29

Všechny zdravím s novou várku mých uspěchyných talířů. Jak se mám ? Pořád divoce, potřebovala bych den tak minimálně o 4 hodiny delší než je. Dokonce jsem si po dlouhé době nastavila budík a opravdu vstávám brzy ráno, abych toho co nejvíce stihla a to je u mě co říct. Naštěstí to zatím zdraví dovoluje a tak pracuju, cvičím a jím a hlavně to druhé minulý týden opravdu hodně :D
Znovu objevená oblíbená večeře. Plechovka sardinek, k ní cottage nebo ricotta a ledový salát, prostě lahůdka, od té doby byla už třikrát :D

Pro změnu snídaně. Začala jsem si opravdu často dělat k snídani vajíčka a k nim různé variace zeleniny. Tady s cuketou a salátkem z ledového salátu a kečupu slazeného stévií. 

Jak si zpříjemnit čekání v nemocnici ? Miskou jogurtíku s ovocem a čtečkou plnou knih.

Když jsme takhle šli na obídek a nedonesli nám polívku. No a tak místo ní jsme dostali napůl krásné tiramisu a to teda stálo za to :) 

Opět miska se salátkem ze sardinek, tentokrát a těmito super rýžovými chlebíky, které jsem dala ještě rozpéct do trouby, aby krásně křupaly. Mohla bych je jíst i samotné jak jsou skvělé. 

Tentokrát vajíčková omeleta s hříbky a jarní cibulkou. 

A vajíčka po x té, k nim super směs z cukety, hříbků a trocha brynzy.

A ta stejná směs podruhé za den, tentokrát se zbytkem "kopytek" a opět s brynzou, tahle směs mi strašně moc zachutnala.

Lívanečky s mými milovanými ingrediencemi. Zero sirupem od My Protein a karamelovým dipem od Walden farms, pak už stačí jenom trocha tvarohu a ovoce a luxusní snídaně je na světě.

I Chelsinka miluje lívanečky :) 

Miluju obědy v Colosseu, vždycky se těším na tuhle krabičku s pečivem a to je taaaak dobeé, že neodolám. 

A jako oběd těstoviny s omáčkou z rajčat. 

Někdy si dám sladký hřích, no bylo to v akci a pro svou omluvu jsem to snědla ráno před tréningem :D

Skvělý nedělní obídek - gnocchi se smetanou a hříbky.

Můj největší hřích. Párkrát už jsem si zkoušela koupit nějaké proteinové máslo bez oříšků, ale vždycky jsem tam cítila nějakou pachuť. Tohle je ale naprosto luxusní, chutná smetanově a kokosově a myslím, že ho budu brzy shánět znovu :) 

A tady už je krém v praxi mezi lívanečky. 

Tento týden došlo i na velké mlsání a to v podobě kokosových "pralinek". Recept na ně najdete ZDE

A další mlsání a to muffiny z pohankovým vloček s banánem, navrch tvaroh a borůvky a návštěva může přijít. 

Nedělní "brunch" aneb lívanečky, co dům dal s marmeládou, kokosovým máslem, ovocem a tvarohem. 

A nedělení obídek s rybkou a hranolkami z brambor, mrkve a celeru aneb, co se musí dojíst. Ryby mám opravdu ráda a tak se snažím si i čerstvou rybku jednou týdně dát. 

Týden utekl jako voda a je tu už půlka toho nového. Už si ani neslibuju, že to bude lepší s časem, ale snad alespoň těch starostí brzy ubude. Ještě, že znám antistresové účinky sportu a tak běhám do fitka jak to jen jde, aby ten stres nešel tak lehce vidět - teda hlavně na bříšku po  tolika dobrotách.

A co jste dělali vy ? Přeju všem krásný týden 


Komentáře