Z mého talíře 30

Jak jsem zvládla festival ? Vrátila jsem se zpět do diety nebo mě stres pořád válcuje ? To vše dnes uvidíte v souhrnu z dalšího týdne.

Další extra náročný týden, kdy jsem si plánovala skoro každou minutu je za mnou. Osud přišel s nečekaným volnem, kdy nám celý čtvrtek nejel systém v počítači a tak jsem si v klidu zajela ráno na tréning, pak na nákup a odpoledne strávila koukáním na film a odpočinkem. O víkendu jsem měla lístky na festival a tak jsem trávila čas tam, dávala si dobrůtky a ve chvílích strávených doma jsem doháněla práci, co to šlo.
Stará láska nerezaví a tak po dlouhé době došlo opět na ovesnou kašičku, nicméně stále s cuketou, k ní kokos, ovoce a trocha jogurtu.

Oběd v Bernies na Stodolní, bohužel jiné volby už nebyly, ale Burger je pořád ještě docela oblíbený. Tenhle byl docela malinký, tak jsem si ho užila bez pocitů, že jsem se přejedla. 

Po návštěvě doktora, jsem se do Berines znovu vrátila a k práci jsem si nechala udělat výborné latté, které jsem si dochutila čokoládovou stévií. 

Ve středu po tréningu došlo i na čokoládový dezertík. Tartuffo z Kauflandu mě zcela uspokojilo.

Vypadá to jako velký cheat, ale není. Hranolky jsou z trouby, maso pěkně orestováno na špětce oleje a k tomu nezbytná hromádka zeleniny. 

Lahůdka na N-tou. Jogurtík, ostřužiny a k nim medová kolečka (jsou strašně lehká a tak je tohle porce pouze 15g a vejde do maker naprosto v klidu)

Jsme opět u oblíbené večeře a to pomazánky ze sardinek, k nim půlka ciabatty a salátek. 

Další skvělá kaše, tentokrát s kakaem a mraženou zeleninou. A aby tam byly i nějaké bílkoviny, tak k nim tvaroh oslazený stévií.

Výborná pekingská polévka s Červeném drakovi. Krásně pálivá a pikantní, prostě lahoda. 

Při velkém týdenním nákupu jsem narazila na uzeného lososa a tak jsem ho udělala na odpolední sváču na cizrnových placičkách.

Po delší době  návštěva bistra Hogo Fogo. V menu byla Japonská kuřecí polévka, která byla nečekaně skvělá. 

A jako druhé jsem si dala quesadillu s trhaným vepřovým. Pálilo to jako čert a já jsem nestíhala pít vodu, abych se osvěžila :D 

Zkusila jsem vyrazit pracovat do kavárny Ostravanka caffé, kde mi udělali toto skvelé latté se srdíčkem :) Bohužel vzápetí přestala fungovat wifi a tak z práce nic moc nebylo.

Hned po příchod una festival mě zaujal stánek s těmito obrovskými chleby a domácí pomazánkouz. Jeden krajíc byl extra pařezák, který nešel ani pořádně ukousnout. Na výběr k němu byly hned 4 druhy pomazánek a tak jsem si jich dala hned víc na jeden krajíc.

Tak abyste viděli opravdu velikost krajíce :D

Sobotní předtréningová snidaně u mě bývá trochu menší, protože nám za hodinu začíná tréning a tak na ni padl jenom jogurt a k němu banán. 

Po tréningu opět do Červeného draka, kde jsem si dala velkou porci kuřecí polévky s bambusem a rýžovými nudlemi.

A jako dezert/překrm ještě kuřecí v kokosovém těstíčku. Upřímně jsem to všechno ani nesnědla, polévky bylo fakt hodně. 

Koupila jsem tak kilo nektarinek a jelikož už začaly měknout , tak mám na každý den tuhle skvělou svačinku. Jogurt, nektarinka a 10g medových koleček. 
Nedělní snídaně s láskou dělaná. Opět kašička, v ní mini donut z Lídlu a moje kokosové máslo - konečně jsem pochopila tu posedlost máslíčky. Velké zklamání bylo, že tuhle značku z Německa momentálně nemá žádný eshop v ČR. 

Nedělní obídek. Prostě a jednoduše, batáty z Actifry friťáku, k nim žampiony obalené ve vejci s olejem a kukuřičné krupici. A k nim jednoduchý okurkový salátek. 

Týden utekl jako voda, já zas obešla pár z mých doktorů, zvedla pár činek a udělala si pár modřin a směle se můžu vrhnout do dalšího týdne, který bude tentokrát zakončen svatbou na jižní moravě. Moc se těším a Verči s Mikim přeju, ať jim vše vyjde:) 


Komentáře